Hlavný program festivalu Šaľa Maxi Festík 2019
Hlavný program bude prebiehať na hlavnom pódiu.

  
Stránku budeme ešte aktualizovať.

Presný rozpis programu prinesieme čoskoro.Účinkujúci:

SMEJKO A TANCULIENKA

Smejko a Tanculienka patria medzi najobľúbenejších detských interpretov na Slovensku. Svojimi pesničkami a rozprávkami prinášajú radosť všetkým malým chrobáčikom. Smejko a Tanculienka potešia deti svojmi známymi pesničkami aj novinkami.


smejko a tanculienkajpg


LOLO A PIŠKÓT
Dvaja škriatkovia, hýriaci veselými farbami a vždy plný smiechu prichádzajú rozdávať dobrú náladu aj na Šaľa Maxi Festík 2019. Lolo a Piškót  prinášajú všade kam prídu bláznivú zábavu.  Tentokrát si pre deti pripravili nové bubácke dobrodružstvo.
 
     lolo a piktjpg

Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY S ANNOU
Veselý interaktívny program s pesničkami, ktorý uvádza princezná Anna z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Anna na svojej púti rozprávkovým svetom prechádza z jedného príbehu do druhého, stretáva známe rozprávkové postavičky a spoznáva ich príbehy. Domov sa jej podarí dostať iba vďaka deťom z publika , ktoré jej pomôžu nájsť jej dobrého kamaráta Olafa, ktorý vie nielen rozprávať ale aj tancovať.

z rozpravky do rozpravkypng
 
CAMPANA BATUCADA - BUBNOVÁ SHOW a WORKSHOP PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH
Bubenícka show v podaní Campana Batucada prináša nezabudnuteľnú show, ktorá očarí všetky zmysly malých i veľkých. Okrem show pripravili pre deti aj bubenícky worskhop, zabubnovať si bude môcť ozaj každý.

   campana2jpg campana batucadajpg

DOGDANCING CLUB SLOVAKIA
Program Šaľa Maxi Festíku bude bohatší o vystúpenie so psíkmi. Teší sa na vás Saša Vavrová a jej miláčikovia.

  dogdancing1jpg      dogdancing2jpg