Hlavný program festivalu Šaľa Maxi Festík 2018
Hlavný program bude prebiehať na hlavnom pódiu.

letakfestik1jpg   plagatfestik2jpg
 
10:00    Divadlo z klobúka: Piráti na cestách
10:45    GalKal: vystúpenie so psíkmi
11.00    Interaktívne divadielko Šašo FIFO a priatelia: Fifo, Vierka a začarované prasiatko
12:00    Zábavná animačná show - Škola mágie a kúziel
13:00    SÚŤAŽÍME.... Grand Prix Nanny 2018, Grand Prix Easy Rider 2018, Prekážková dráha Avengers
13.30    Mr. BUBBLE - bublinová show a veľká bublinová paráda
14.30    Víla ELLA
15.30    SNÍČEK HUGO a jeho kamaráti z TV RIK
17.00    ZAHRAJKO ZO SPIEVANKOVA
18.00    KAMARÁTI Z TRINITY

Účinkujúci:

ZAHRAJKO ZO SPIEVANKOVA

Zahrajko, ktorého deti dobre poznajú zo Spievankova, má pre deti pripravené pesničky, básničky, hádanky. Tešiť sa môžete na interaktívny pesničkový program.


zahrajkoplagatjpg


SNÍČEK HUGO a jeho kamaráti z TV RIK
Sníček Hugo je obľúbenou postavičkou z rovnomenného programu detskej televízie RIK. Program plný pesničiek a zábavy príde aj na Šaľa  Maxi Festík 2018. Sníček so sebou prinesie aj svojich kamrátov - príde maskot RIK  ako aj Adelka  Heftyová  zo seriálu Prázdniny. Sníček Hugo si pre šalianske deti pripravil aj tanečný workshop.
 
hugozmenenjpg   adazmenenjpg  tvrikpng

Interaktívne divadielko Šašo FIFO a priatelia
ŠAŠO FIFO a VIERKA a prichádzajú na festík s predstavením  Fifo, Vierka a začarované prasiatko. Fifo a Vierka majú priateľov neúrekom. Azda celé rozprávkovo. Najlepší priatelia sú tí rozprávkoví a deti. Vierka šašovi pomáha a usmerňujeho, pretože on je celý popletko. Starajú sa o celé rozprávkovo a spolu s priateľmi riešia všetky starosti. No ich príbehy sú plné fantázie, spevu, tanca, hudby a zábavy.

Program šaša Fifa a Vierky je jedným z najoriginálnejších detských programov na Slovensku. Šašo Fifo alias Martin Filip je mladý úspešný fotograf a výtvarník a má za sebou úspechy aj v zahraničí. Svoje nápady uplatňuje aj v predstaveniach šaša Fifa na kulisách a kostýmoch. Tie sú originálne a jemu vlastné. Šašova kamarátka Vierka Šusteková je herečkou, speváčkou a skladateľkou a je známa z televíznej obrazovky najmä TV Markíza, Tv JOJ a Čt. Zahrala si v obľúbených seriáloch ako Divoké kone, Búrlivé víno, či Rodinné prípady.

fifojpg fifo a vierkapng fifo2jpg

KAMARÁTI Z TRINITY
Kamaráti z Trinity majú nové pesničky a radi sa s Vami o ne podelia. Čaká na Vás interaktívne tanečné vystúpenie, kde sa Vaše deti môžu s maskotmi kamarátmi zabaviť, zatancovať si ale aj naučiť sa nové veci. Jedineční, neokukaní a krásni Kamaráti z Trinity hotels sa tešia na každé dieťa, ktoré ich chce naživo vidieť a zoznámiť sa s nimi.

kamarati z trinityjpg   kamarati4jpg

Mr. Bubble
Nezabudnuteľná bublinová show v podaní Mr. Bubble. Buďte pripravení na veľkolepú bublinovú show! Každá bublina je nové dobrodružstvo! MR. Buuble vám porozpráva svoj príbeh. Chcel sa stať námorníkom, ale na svojej vzrušujúcej ceste zistil, že s bublinami je väčšia sranda!. Veď uvidíte sami: najlepšie kreácie z bublín, dymové bubliny, mega bubliny, bublinová búrka či žonglovanie s bublinami...

mrbubble7jpg


Víla ELLA
VÍLA ELLA prichádza z rozprávkovej ríše snov menom Papillónia a rozhodla sa potešiť všetky slniečka najnovším detským predstavením z muzikálovej rozprávky  pre chlapcov aj dievčatká. V pútavom hodinovom programe plnom chytľavých melodických pesničiek o zvieratkách si môžu deti zaspievať a zatancovať s VÍLOU ELLOU a zažijú kopec zábavy.

vla ellajpg     VLA ELLA2jpg

DIVADIELKO Z KLOBÚKA
Divadielko z klobúka príde na Šaľa Maxi Festík s predstavením Piráti na cestách. Úsmevné rozprávanie svojského neohrabaného piráta a krásnej múdrej pirátky Elizabeth o ich pirátskej histórii, zvykoch, či obľúbených jedlách. Deti majú možnosť zahrať sa na pirátov, preukázať svoju odvahu a tak získať pirátsky diplom či pirátsku dobrotu).
temp_file_Krliky_31jpg         kola mgie a kzieljpg

GalKal - vystúpenie so psíkmi
Program Šaľa Maxi Festíku bude bohatší o vystúpenie so psíkmi. Teší sa na vás Viktória a Ninka so svojimi psíkmi, ktoré sa venujú rôznym psím športom i dogdancingu a dogfrisbee.  S výchovou a výcvikom pomáha Viktória aj v rámci výcvikovej školy GalKal (v Šali aj v Galante).
Na všetky deťúrence a rodičov sa teší o 10.45 a po vystúpení rada odpovie na akékoľvek otázky.
https://www.facebook.com/galkaldogs/
Ninka- kolazjpg