Festival Šaľa Maxi Festík organizuje občianske združenie LeGrácia.
Kontakt: 0911 670 255, oz.legracia@gmail.com, denisa.miklasova@gmail.com

Dátum a čas konania festivalu: 17. jún 2018, 10.00 - 19.00 hod.

Miesto: Futbalový štadión Šaľa, Nitrianska ul. 1727/1, 92705 Šaľa - Veča

Možnosť parkovania: pred areálom, zdarma, oproti futbalovému štadiónu možnosť parkovania pred hypermarketom Tesco

Vstupné:  5,90 EUR.  Vstupné je platné na celý deň s možnosťou opustenia areálu a opätovného vrátenia sa, podmienkou je preukázať sa identifikačným náramkom. Vstupné je neprenosné. Pre ZŤP platí 50 % zľava. Vstupné neplatia deti do 1 roka. V cene vstupenky sú aj všetky atrakcie a sprievodný program neobmedzene počas celého dňa. Vstupenky je možné kúpiť aj v predpredaji v sieti Ticketportal.

Každé dieťa dostane pri vstupe kartičku na rozprávkové putovanie a darček - tetovačku s červíkom Maxim.

Tetovacky2jpg                               letak-zabavneputovaniejpg

Vstup do areálu:

Vstup na festival je cez hlavný vchod futbalového štadióna. Vstupenky sa dajú zakúpiť priamo pri vstupe. Každý návštevník obdrží pri vstupe zároveň kartičku s programom a miestom na pečiatky rozprávkového putovania. Každé dieťa dostane darček.

Stánok organizátora: MAXIHO STÁNOK
Počas trvania festivalu bude pre návštevníkov k dispozícii aj stánok organizátora, kde si budete môcť zakúpiť predmety s motívom červíka Maxiho - detské tričká, lietajúce taniere a batohy ako i občerstvenie.

Tu sa bude nachádzať zároveň infopult, kde vám radi a s ochotou poskytnú všetky bližšie informácie. V prípade, že budete potrebovať zdravotnú alebo inú pomoc, obráťte sa na pracovníka infopultu, ktorý vás už ďalej usmerní.

Občerstvenie, jedlo, nápoje:
Občerstvenie ako rôzne nápoje, cigánsku pečienku, zmrzlinu, trdelník či cukrovú vatu si budete môcť zakúpiť na mieste v stánkoch. Hlavný stánok s občerstvením pre vás zabezpečuje CHYTKO BAR. V ponuke bude mať aj hotdog a wafle pre deti.

PRÍĎ NA FESTÍK V TRIČKU S ČERVÍKOM MAXIM A DOSTANEŠ SKLENENÝ POHÁR S RÚČKOU A DŽÚSIK.

Červíka Maxiho deťúrencom už predstavovať netreba. Maxi je maskot Šaľa Maxi Festíku od jeho prvého ročníka. Červík Maxi má aj svoje vlastné tričká a pre svojich malých fanúšikov pripravil aj darčeky. Každé dieťa, ktoré príde na Šaľa Maxi Festík v tričku s Maxim dostane pri vstupe detský sklenený pohár s rúčkou a džúsik Cappy.

Ak ste si tričko nekúpili na minuloročnom festíku, máte možnosť si ho teraz objednať. Cena trička 5,50 eur. Všetky ďalšie info napr. o veľkostiach a objednávky do správy na facebookovom profile alebo mailom denisa.miklasova@gmail.com.

    
 trickospoharomjpg         3jpg                                                                                                         

.infoletakjpg