Všetky nafukovacie atrakcie a hry v zónach  sú v cene celodenného vstupného
bez obmedzení. 

HOP ZÓNA  - NAJOBĽÚBENEJŠIA
ZÓNA NAFUKOVACÍCH ATRAKCIÍ

Deti sa môžu vyšantiť na množstve nafukovacích atrakcií bez obmedzenia.  Tešiť sa môžu na atrakcie: MARVEL, ALADIN, HASIČSKÉ AUTO, MIMONI, TOXIC, OPIČKA A VEŽIČKY. 
Pre najmenšie detičky budú vyčlenené dva skákacie hrady - OPICA A VEŽIČKY, na ktoré väčšie deti nebudú vpustené!

BABY ZÓNA

Zabavia sa aj najmenšie detičky

Zóna plná hier  a aktivít pre najmenšie detičky. Deti sa zabavia pri motorických, balančných a pohybových hrách. 

MOTO ZÓNA

Detské elektrické štvorkolky sú skvelou zábavou pre všetkých malých pretekárov. Zabaviť sa budú môcť aj na šlapacích motokárach. Nebude chýbať dráha s dopravnými značkami. 

KREATÍVNA ZÓNA 

Pre všetky tvorivé detičky....množstvo výtvarných a kreatívych aktivít pre deti všetkých vekových kategórií.

PLAY ZÓNA

Zóna plná tradičných i netradičných hier, v klasických i XXL veľkostiach. Deti spoznajú aj hry ako mikado, domino,  piškvorky,  jenga, kroket, puzzle...Vyskúšať si budú môcť  aj kopu zábavných aktivít ako letné lyže, balančnú dosku, šípky a kopec hier....


REBELIA SPORT ZÓNA

Pre všetky pohybuchtivé deti.)) Zóna plná športových aktivít a súťaží.  Deti si vyskúšajú tradičné i netradičné športy či prekážkové  a balančné dráhy...  Prichystané sú aj ukážky viacerých športov.. Deti sa môžu tešiť aj na PARKOUR a GYMNASTIKU.  
Rebelské gymnastky
 – menšie i väčšie gymnastky z fitness centra Rebelia vám ukážu, čo sa na Kurze gymnastiky naučili. V Sport zóne na Šaľa Maxi Festíku si môžete vyskúšať s nimi, čo dokážete! Kurzy gymnastiky sú pre deti 4 - 12 rokov. 


Čo je Parkour? Pohybová disciplína, v ktorej si každý volí vlastnú cestu, ako prekonávať prírodné či mestské prekážky, čo najrýchlejšie a najefektívnejšie s využitím vlastného tela. Radi lozíte, skáčete a zdolávate prekážky? Príďte si to vyskúšať do Sport zóny na Šaľa Maxi Festíku s malými parkouristami z fitness centra Rebelia. Kurzy parkouru sú pre deti 4 - 12 rokov

ZELENÁ ZÓNA

Zóna, v ktorej sa deťom priblížia rôzne ekologické témy a ochrana životného prostredia hravou formou. Deti sa hrami naučia ako správne triediť či šetriť zdrojmi,

SPRIEVODNÉ AKTIVITY

Klaun s balónikmi 

Balóniky potešia všetky deti a to viac ak im ich podaruje milý klaun. 

Fotenie s maskotmi

Maskot festivalu červík MAXi si zavolal na festík aj svojich kamarátov. A s deťmi sa aj radi fotia:))

FLORBAL   - Florbalový klub FBC Inferno Močenok

S hokejkami na tráve? Áno, aj toto si môžete na Šaľa Maxi Festíku vyskúšať! Prvý florbalový klub FBC Inferno Močenok vám to totiž ukáže a môžete si s ním aj zasúťažiť. @Inferno Floorball pôsobí v Močenku na profesionálnejšej úrovni aj ako malá florbalová akadémia pre deti vo veku od 7 do 17 rokov. Okrem florbalu organizujú aj letné tábory, turistické výlety a teambuildingy. #floorball #mocenok .